PXD60-48WS24
DigiKeys produktnummer
285-PXD60-48WS24-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PXD60-48WS24
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 24V 60W
Detaljert beskrivelse
Isolert modul DC DC-omformere 1 Utgang 24V 2,5A 18V - 75V Inngang
EDA-/CAD-modeller
PXD60-48WS24 Modeller
Kategori
Spenning - isolasjon
1.6 kV
Produsent
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Serie
Funksjoner
Justerbar utgang, Fjernstyrt av/på, Fjernanalyse
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (med effektminskning)
Effektivitet
91%
Antall utganger
1
Spenning - inngang (min)
18V
Størrelse/dimensjon
2,00" L x 1,00" B x 0,40" H (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm)
Spenning - inngang (maks)
75V
Styringsfunksjoner
Aktivere, Aktiv høy
Spenning - utgang 1
Godkjenningsbyrå
CE, UKCA
Strøm - utgang (maks)
2,5A
Standardnummer
Effekt (watt)
60 W