PXD-M30-24WD12
DigiKeys produktnummer
285-PXD-M30-24WD12-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PXD-M30-24WD12
Beskrivelse
DC DC CONVERTER +/-12V 30W
Detaljert beskrivelse
Isolert modul DC DC-omformere 2 Utgang 12V -12V 1,25A, 1,25A 9V - 36V Inngang
EDA-/CAD-modeller
PXD-M30-24WD12 Modeller
Kategori
Effekt (watt)
30 W
Produsent
Spenning - isolasjon
5 kV
Serie
Bruksområder
ITE (kommersiell), Medisinteknikk
Funksjoner
Justerbar utgang
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (med effektminskning)
Effektivitet
86,5%
Antall utganger
2
Spenning - inngang (min)
9V
Spenning - inngang (maks)
36V
Størrelse/dimensjon
2,00" L x 1,00" B x 0,40" H (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm)
Spenning - utgang 1
Godkjenningsbyrå
CE
Spenning - utgang 2
-12V
Baseproduktnummer
Strøm - utgang (maks)
1,25A, 1,25A