PXC-M03-24WS3P3-A
DigiKeys produktnummer
285-PXC-M03-24WS3P3-A-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PXC-M03-24WS3P3-A
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 3.3V 3W
Detaljert beskrivelse
Isolert modul DC DC-omformere 1 Utgang 3,3V 1A 9V - 36V Inngang
EDA-/CAD-modeller
PXC-M03-24WS3P3-A Modeller
Kategori
Effekt (watt)
3 W
Produsent
Spenning - isolasjon
5 kV
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Effektivitet
82%
Spenning - inngang (min)
9V
Spenning - inngang (maks)
36V
Størrelse/dimensjon
1,25" L x 0,80" B x 0,40" H (31,8mm x 20,3mm x 10,2mm)
Strøm - utgang (maks)
1A