PXC-M03-24WS12-A
DigiKeys produktnummer
285-PXC-M03-24WS12-A-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PXC-M03-24WS12-A
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 12V 3W
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Isolert modul DC DC-omformere 1 Utgang 12V 250mA 9V - 36V Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PXC-M03-24WS12-A Modeller
Kategori
Effekt (watt)
3 W
Produsent
Spenning - isolasjon
5 kV
Serie
Bruksområder
Medisinteknikk
Emballasje
Rør
Funksjoner
OCP, OVP, SCP
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Type
Isolert modul
Effektivitet
0,87
Antall utganger
1
Monteringstype
Gjennomgående hull
Spenning - inngang (min)
9V
Kapsling
24-DIP-modul, 5 ledninger
Spenning - inngang (maks)
36V
Størrelse/dimensjon
1,25" L x 0,80" B x 0,40" H (31,8mm x 20,3mm x 10,2mm)
Spenning - utgang 1
Baseproduktnummer
Strøm - utgang (maks)
250mA