PFE500SA-28
DigiKeys produktnummer
285-PFE500SA-28-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PFE500SA-28
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 28V 504W
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kapslet AC-DC-omformere 1 Utgang 28V 18A 85 – 265VAC Inngang
EDA-/CAD-modeller
PFE500SA-28 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 100°C (med effektminskning)
Serie
Effektivitet
0,89
Kapsling
11-DIP-modul, full-brick
Størrelse/dimensjon
4,60" L x 2,40" B x 0,50" H (116,8mm x 61,0mm x 12,7mm)
Godkjenningsbyrå
CE, CSA, UL
Spenning - inngang
85 – 265VAC
Spenning - utgang 1
28V
Linjeregulering
56mV
Strøm - utgang (maks)
18A
Belastningsregulering
56mV
Effekt (watt)
504 W