PFE500F-48/T er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
TDK-Lambda
På lager: 25
Datablad
Kapslet AC-DC-omformere 1 Utgang 48V 10,5A 85 – 265VAC Inngang
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
Industrial Power Supply Product Range Overview Video
PFE500F-48/T
DigiKeys produktnummer
285-PFE500F-48/T-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PFE500F-48/T
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 48V 500W
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Datablad
EDA-/CAD-modeller
PFE500F-48/T Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 100°C (med effektminskning)
Serie
Effektivitet
86%
Kapsling
17-DIP-modul, full-brick
Størrelse/dimensjon
4,80" L x 2,76" B x 0,50" H (122,0mm x 70,0mm x 12,7mm)
Godkjenningsbyrå
CE, cULus
Spenning - inngang
85 – 265VAC
Spenning - utgang 1
48V
Linjeregulering
96mV
Strøm - utgang (maks)
10,5A
Belastningsregulering
96mV
Effekt (watt)
500 W