PFE500F-28/T
DigiKeys produktnummer
285-PFE500F-28/T-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PFE500F-28/T
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 28V 500W
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kapslet AC-DC-omformere 1 Utgang 28V 18A 85 – 265VAC Inngang
EDA-/CAD-modeller
PFE500F-28/T Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 100°C (med effektminskning)
Serie
Effektivitet
86%
Emballasje
Brett
Kapsling
17-DIP-modul, full-brick
Størrelse/dimensjon
4,80" L x 2,76" B x 0,50" H (122,0mm x 70,0mm x 12,7mm)
Godkjenningsbyrå
CE, cULus
Spenning - inngang
85 – 265VAC
Spenning - utgang 1
28V
Linjeregulering
56mV
Strøm - utgang (maks)
18A
Belastningsregulering
56mV
Effekt (watt)
500 W