PFE300SA-12/T
DigiKeys produktnummer
285-PFE300SA-12/T-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PFE300SA-12/T
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 12V 300W
Detaljert beskrivelse
Kapslet AC-DC-omformere 1 Utgang 12V 25A 85 – 265VAC Inngang
EDA-/CAD-modeller
PFE300SA-12/T Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 100°C (med effektminskning)
Serie
Effektivitet
85%
Størrelse/dimensjon
4,60" L x 2,40" B x 0,50" H (116,8mm x 61,0mm x 12,7mm)
Spenning - inngang
85 – 265VAC
Spenning - utgang 1
12V
Linjeregulering
48mV
Strøm - utgang (maks)
25A
Belastningsregulering
48mV
Effekt (watt)
300 W