PFE1000FA-48 er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
TDK-Lambda
På lager: 0
Datablad
Kapslet AC-DC-omformere 1 Utgang 48V 21A 85 – 265VAC Inngang
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
PFE1000FA-48
PFE1000FA-48
TDK-Lambda PFE1000FA AC/DC Power Modules | Digi-Key Daily
PFE1000FA-48
DigiKeys produktnummer
285-2516-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PFE1000FA-48
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 48V 1008W
Detaljert beskrivelse
Datablad
EDA-/CAD-modeller
PFE1000FA-48 Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 100°C (med effektminskning)
Serie
Effektivitet
90%
Størrelse/dimensjon
6,30" L x 3,94" B x 0,53" H (160,0mm x 100,0mm x 13,4mm)
Spenning - inngang
85 – 265VAC
Spenning - utgang 1
48V
Linjeregulering
96mV
Strøm - utgang (maks)
21A
Belastningsregulering
96mV
Effekt (watt)
1008 W