PFE1000FA-28/T
DigiKeys produktnummer
285-2515-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PFE1000FA-28/T
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 28V 1008W
Detaljert beskrivelse
Kapslet AC-DC-omformere 1 Utgang 28V 36A 85 – 265VAC Inngang
EDA-/CAD-modeller
PFE1000FA-28/T Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 100°C (med effektminskning)
Serie
Effektivitet
0,89
Størrelse/dimensjon
6,30" L x 3,94" B x 0,53" H (160,0mm x 100,0mm x 13,4mm)
Spenning - inngang
85 – 265VAC
Spenning - utgang 1
28V
Linjeregulering
56mV
Strøm - utgang (maks)
36A
Belastningsregulering
56mV
Effekt (watt)
1008 W