PFE1000FA-12
DigiKeys produktnummer
285-2512-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PFE1000FA-12
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 12V 720W
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kapslet AC-DC-omformere 1 Utgang 12V 60A 85 – 265VAC Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PFE1000FA-12 Modeller
Kategori
Funksjoner
Fjernstyrt av/på, Universalinngang
Produsent
TDK-Lambda
Driftstemperatur
-40°C – 100°C (med effektminskning)
Serie
Effektivitet
86%
Emballasje
Brett
Monteringstype
Gjennomgående hull
Delestatus
Aktiv
Kapsling
21-DIP-modul
Type
Kapslet
Størrelse/dimensjon
6,30" L x 3,94" B x 0,53" H (160,0mm x 100,0mm x 13,4mm)
Antall utganger
1
Godkjenningsbyrå
CE, cURus, TUV
Spenning - inngang
85 – 265VAC
Standardnummer
60950-1; 62368-1
Spenning - utgang 1
12V
Linjeregulering
48mV
Strøm - utgang (maks)
60A
Belastningsregulering
48mV
Effekt (watt)
720 W