PFE1000FA-12/T
DigiKeys produktnummer
285-2513-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PFE1000FA-12/T
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 12V 720W
Detaljert beskrivelse
Kapslet AC-DC-omformere 1 Utgang 12V 60A 85 – 265VAC Inngang
EDA-/CAD-modeller
PFE1000FA-12/T Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 100°C (med effektminskning)
Serie
Effektivitet
86%
Emballasje
Bulk
Størrelse/dimensjon
6,30" L x 3,94" B x 0,53" H (160,0mm x 100,0mm x 13,4mm)
Spenning - inngang
85 – 265VAC
Spenning - utgang 1
12V
Linjeregulering
48mV
Strøm - utgang (maks)
60A
Belastningsregulering
48mV
Effekt (watt)
720 W