PAH450S48-28/T
DigiKeys produktnummer
285-PAH450S48-28/T-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PAH450S48-28/T
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 28V 450W
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Isolert modul DC DC-omformere 1 Utgang 28V 16A 36V - 76V Inngang
Kategori
Effekt (watt)
450 W
Produsent
Spenning - isolasjon
1.5 kV
Serie
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Emballasje
Bulk
Funksjoner
Fjernstyrt av/på, OCP, OVP
Delestatus
Ikke for nye utførelser
Driftstemperatur
-40°C – 100°C
Type
Isolert modul
Effektivitet
92%
Antall utganger
1
Monteringstype
Gjennomgående hull
Spenning - inngang (min)
36V
Kapsling
9-DIP-modul, 1/2 kloss
Spenning - inngang (maks)
76V
Størrelse/dimensjon
2,40" L x 2,28" B x 0,50" H (61,0mm x 57,9mm x 12,7mm)
Spenning - utgang 1
Baseproduktnummer
Strøm - utgang (maks)
16A