PAH350S48-28/T
DigiKeys produktnummer
285-PAH350S48-28/T-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PAH350S48-28/T
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 28V 350W
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Isolert modul DC DC-omformere 1 Utgang 28V 12,5A 36V - 76V Inngang
Kategori
Effekt (watt)
350 W
Produsent
Spenning - isolasjon
1.5 kV
Driftstemperatur
-40°C – 100°C
Effektivitet
92%
Spenning - inngang (min)
36V
Spenning - inngang (maks)
76V
Størrelse/dimensjon
2,40" L x 2,28" B x 0,50" H (61,0mm x 57,9mm x 12,7mm)
Strøm - utgang (maks)
12,5A