PAF600F280-12/T
DigiKeys produktnummer
285-1483-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PAF600F280-12/T
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 7.2-14.4V 600W
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Isolert modul DC DC-omformere 1 Utgang 7,2 – 14,4V 50A 200V - 400V Inngang
EDA-/CAD-modeller
PAF600F280-12/T Modeller
Kategori
Effekt (watt)
600 W
Produsent
Spenning - isolasjon
3 kV
Driftstemperatur
-40°C – 100°C
Effektivitet
90%
Spenning - inngang (min)
200V
Spenning - inngang (maks)
400V
Størrelse/dimensjon
4,60" L x 2,40" B x 0,50" H (116,8mm x 61,0mm x 12,7mm)
Strøm - utgang (maks)
50A