KWS10A-12
DigiKeys produktnummer
285-2482-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
KWS10A-12
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 12V 10W
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kapslet AC-DC-omformere 1 Utgang 12V 900mA 85 – 265VAC, 120 – 370VDC Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
KWS10A-12 Modeller
Kategori
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Produsent
TDK-Lambda
Funksjoner
Universalinngang
Serie
Driftstemperatur
-10°C – 85°C (med effektreduksjon)
Emballasje
Brett
Effektivitet
81%
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Gjennomgående hull
Type
Kapslet
Kapsling
4-DIP-modul
Antall utganger
1
Størrelse/dimensjon
1,50" L x 1,00" B x 0,85" H (38,1mm x 25,4mm x 21,5mm)
Spenning - inngang
85 – 265VAC, 120 – 370VDC
Godkjenningsbyrå
CE
Spenning - utgang 1
12V
Linjeregulering
96mV
Strøm - utgang (maks)
900mA
Belastningsregulering
48mV
Effekt (watt)
10 W