KPSA10-12
DigiKeys produktnummer
285-KPSA10-12-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
KPSA10-12
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 12V 10W
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Åpen ramme AC-DC-omformere 1 Utgang 12V 85 – 264VAC Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
KPSA10-12 Modeller
Kategori
Funksjoner
Universalinngang
Produsent
TDK-Lambda
Driftstemperatur
0°C – 70°C (med effektminskning)
Serie
Effektivitet
0,75
Emballasje
Bulk
Monteringstype
Gjennomgående hull
Delestatus
Aktiv
Kapsling
4-DIP-modul
Type
Åpen ramme
Størrelse/dimensjon
2,40" L x 1,55" B x 0,90" H (61,0mm x 39,4mm x 22,9mm)
Antall utganger
1
Godkjenningsbyrå
CE, CSA, EN, UL
Spenning - inngang
85 – 264VAC
Standardnummer
Spenning - utgang 1
12V
Linjeregulering
±0,5%
Effekt (watt)
10 W
Belastningsregulering
±1%