IQL24021A120V-009-R
DigiKeys produktnummer
285-2228-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
IQL24021A120V-009-R
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 12V 252W
Produsentens standard leveringstid
28 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Mellomliggende bussomformer DC DC-omformere 1 Utgang 12V 21A 20V - 36V Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
IQL24021A120V-009-R Modeller
Kategori
Spenning - isolasjon
1.5 kV
Produsent
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Serie
Funksjoner
Fjernstyrt av/på, OCP, OTP, OVP
Emballasje
Bulk
Driftstemperatur
-40°C – 118°C
Delestatus
Aktiv
Effektivitet
92%
Type
Mellomliggende bussomformer
Monteringstype
Gjennomgående hull
Antall utganger
1
Kapsling
8-DIP-modul
Spenning - inngang (min)
20V
Størrelse/dimensjon
1,86" L x 1,45" B x 0,52" H (47,2mm x 36,8mm x 13,2mm)
Spenning - inngang (maks)
36V
Styringsfunksjoner
Aktivere, Aktiv lav
Spenning - utgang 1
Baseproduktnummer
Strøm - utgang (maks)
21A