IQG48033A120V-1D9-R
IQG48033A120V-1D9-R
IQG48033A120V-1D9-R
IQG48033A120V-1D9-R
DigiKeys produktnummer
285-2227-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
IQG48033A120V-1D9-R
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 12V 396W
Produsentens standard leveringstid
28 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Mellomliggende bussomformer DC DC-omformere 1 Utgang 12V 33A 36V - 75V Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
IQG48033A120V-1D9-R Modeller
Kategori
Spenning - isolasjon
1.5 kV
Produsent
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Serie
Funksjoner
Fjernstyrt av/på, OCP, OVP
Emballasje
Bulk
Driftstemperatur
-40°C – 124°C
Delestatus
Aktiv
Effektivitet
95%
Type
Mellomliggende bussomformer
Monteringstype
Gjennomgående hull
Antall utganger
1
Kapsling
8-DIP-modul, 1/4 kloss
Spenning - inngang (min)
36V
Størrelse/dimensjon
2,28" L x 1,45" B x 0,52" H (57,9mm x 36,8mm x 13,2mm)
Spenning - inngang (maks)
75V
Styringsfunksjoner
Aktivere, Aktiv lav
Spenning - utgang 1
Baseproduktnummer
Strøm - utgang (maks)
33A