IQG48025A120V-101-R
DigiKeys produktnummer
285-2186-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
IQG48025A120V-101-R
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 12V 300W
Produsentens standard leveringstid
28 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Mellomliggende bussomformer DC DC-omformere 1 Utgang 12V 25A 36V - 75V Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
IQG48025A120V-101-R Modeller
Kategori
Effekt (watt)
300 W
Produsent
Spenning - isolasjon
1.5 kV
Serie
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Emballasje
Bulk
Funksjoner
Fjernstyrt av/på
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Type
Mellomliggende bussomformer
Effektivitet
94%
Antall utganger
1
Monteringstype
Gjennomgående hull
Spenning - inngang (min)
36V
Kapsling
8-DIP-modul, 1/4 kloss
Spenning - inngang (maks)
75V
Størrelse/dimensjon
2,28" L x 1,45" B x 0,52" H (57,9mm x 36,8mm x 13,2mm)
Spenning - utgang 1
Styringsfunksjoner
Aktivere, Aktiv lav
Strøm - utgang (maks)
25A