IQE4W011A120V-001-R
DigiKeys produktnummer
285-2226-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
IQE4W011A120V-001-R
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 12V 132W
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Mellomliggende bussomformer DC DC-omformere 1 Utgang 12V 11A 18V - 60V Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
IQE4W011A120V-001-R Modeller
Kategori
Spenning - isolasjon
1.5 kV
Produsent
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Serie
Funksjoner
Fjernstyrt av/på, OCP, OVP
Emballasje
Bulk
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Delestatus
Aktiv
Effektivitet
90%
Type
Mellomliggende bussomformer
Monteringstype
Gjennomgående hull
Antall utganger
1
Kapsling
8-DIP-modul
Spenning - inngang (min)
18V
Størrelse/dimensjon
2,28" L x 1,45" B x 0,39" H (57,9mm x 36,8mm x 9,9mm)
Spenning - inngang (maks)
60V
Styringsfunksjoner
Aktivere, Aktiv lav
Spenning - utgang 1
Baseproduktnummer
Strøm - utgang (maks)
11A