I7C4W012A050V-0F3-R
TDK-Lambda i7C Series
I7C4W012A050V-0F3-R
DigiKeys produktnummer
285-I7C4W012A050V-0F3-R-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
I7C4W012A050V-0F3-R
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 5-28V 300W
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Uisolert PoL-modul DC DC-omformere 1 Utgang 5 – 28V 12A 9V - 36V Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
I7C4W012A050V-0F3-R Modeller
Kategori
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Produsent
Funksjoner
Justerbar utgang, kjøleribber, fjernstyring av/på, fjernmåling
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Emballasje
Brett
Effektivitet
96%
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Gjennomgående hull
Type
Uisolert PoL-modul
Kapsling
Sekstendelskloss
Antall utganger
1
Størrelse/dimensjon
1,45" L x 1,34" B x 0,98" H (36,8mm x 34,0mm x 24,9mm)
Spenning - inngang (min)
9V
Leverandørens enhetsforpakning
Sekstendelskloss
Spenning - inngang (maks)
36V
Styringsfunksjoner
Aktivere, Aktiv lav
Spenning - utgang 1
Godkjenningsbyrå
CE, UKCA
Strøm - utgang (maks)
12A
Standardnummer
60950-1; 62368-1
Effekt (watt)
336 W