I7C2W020A120V-P03-R
TDK-Lambda i7C Series
I7C2W020A120V-P03-R
DigiKeys produktnummer
285-I7C2W020A120V-P03-R-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
I7C2W020A120V-P03-R
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 8-24V 300W
Detaljert beskrivelse
Uisolert PoL-modul DC DC-omformere 1 Utgang 8 – 24V 20A 9V - 36V Inngang
EDA-/CAD-modeller
I7C2W020A120V-P03-R Modeller
Funksjoner
Justerbar utgang, Fjernstyrt av/på, Fjernanalyse
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Emballasje
Boks
Størrelse/dimensjon
1,45" L x 1,34" B x 0,58" H (36,8mm x 34,0mm x 14,7mm)
Spenning - inngang (min)
9V
Spenning - inngang (maks)
36V
Spenning - utgang 1
Godkjenningsbyrå
CE, UKCA
Strøm - utgang (maks)
20A
Standardnummer
60950-1; 62368-1
Effekt (watt)
480 W