I7C20A-CC3-EVK-P2
DigiKeys produktnummer
285-I7C20A-CC3-EVK-P2-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
I7C20A-CC3-EVK-P2
Beskrivelse
EVAL BOARD FOR I7C2W020A120VP03R
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
i7C2W020A120V-P03-R i7C DC/DC, Trinn opp eller ned 1 uisolert utgang Utganger evalueringskort
Kategori
Effekt - utgang
300W
Produsent
TDK-Lambda
Utgangsspenning
8V – 24V
Serie
Strøm – utgang
20A
Emballasje
Boks
Spenning - inngang
9V – 36V