I1C4W010A120V-005-R
DigiKeys produktnummer
285-I1C4W010A120V-005-R-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
I1C4W010A120V-005-R
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 12V 120W
Detaljert beskrivelse
Uisolert PoL-modul DC DC-omformere 1 Utgang 12V 10A 18V - 75V Inngang
EDA-/CAD-modeller
I1C4W010A120V-005-R Modeller
Kategori
Effekt (watt)
120 W
Emballasje
Bulk
Driftstemperatur
-40°C – 120°C (med effektminskning)
Spenning - inngang (min)
18V
Størrelse/dimensjon
1,04" L x 1,04" B x 0,40" H (26,4mm x 26,4mm x 10,2mm)
Spenning - inngang (maks)
75V
Styringsfunksjoner
Aktivere, Aktiv lav
Strøm - utgang (maks)
10A