I1C2W010A120V-005-R
DigiKeys produktnummer
285-I1C2W010A120V-005-R-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
I1C2W010A120V-005-R
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 9.6-28V 200W
Detaljert beskrivelse
Uisolert PoL-modul DC DC-omformere 1 Utgang 12V 10A 9V - 36V Inngang
EDA-/CAD-modeller
I1C2W010A120V-005-R Modeller
Kategori
Effekt (watt)
120 W
Driftstemperatur
-40°C – 120°C
Spenning - inngang (min)
9V
Størrelse/dimensjon
1,04" L x 1,04" B x 0,40" H (26,4mm x 26,4mm x 10,2mm)
Spenning - inngang (maks)
36V
Styringsfunksjoner
Aktivere, Aktiv lav
Strøm - utgang (maks)
10A