HWS50A-24/A
DigiKeys produktnummer
285-2259-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
HWS50A-24/A
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 24V 50W
Detaljert beskrivelse
Kapslet AC-DC-omformere 1 Utgang 24V 85 – 264VAC, 120 – 370VDC Inngang
EDA-/CAD-modeller
HWS50A-24/A Modeller
Spenning - isolasjon
3 kV
Effektivitet
82%
Driftstemperatur
-10°C – 70°C (med effektreduksjon)
Funksjoner
Justerbar utgang, Universalinngang
Spenning - inngang
85 – 264VAC, 120 – 370VDC
Størrelse/dimensjon
4,72" L x 1,04" B x 3,23" H (119,9mm x 26,4mm x 82,0mm)
Spenning - utgang 1
24V
Strøm - utgang 1
2.2 A