HWS30A-3/A
DigiKeys produktnummer
285-2254-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
HWS30A-3/A
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 3.3V 30W
Detaljert beskrivelse
Kapslet AC-DC-omformere 1 Utgang 3,3V 85 – 264VAC, 120 – 370VDC Inngang
EDA-/CAD-modeller
HWS30A-3/A Modeller
Spenning - isolasjon
3 kV
Effektivitet
77%
Driftstemperatur
-10°C – 70°C (med effektreduksjon)
Spenning - inngang
85 – 264VAC, 120 – 370VDC
Størrelse/dimensjon
3,74" L x 1,24" B x 3,23" H (95,0mm x 31,5mm x 82,0mm)
Spenning - utgang 1
3,3V
Strøm - utgang 1
6 A