HWS15A-24/A
DigiKeys produktnummer
285-2247-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
HWS15A-24/A
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 24V 15W
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kapslet AC-DC-omformere 1 Utgang 24V 85 – 264VAC, 120 – 370VDC Inngang
EDA-/CAD-modeller
HWS15A-24/A Modeller
Spenning - isolasjon
3 kV
Effektivitet
82%
Driftstemperatur
-10°C – 70°C (med effektreduksjon)
Funksjoner
Justerbar utgang, Universalinngang
Spenning - inngang
85 – 264VAC, 120 – 370VDC
Størrelse/dimensjon
3,15" L x 1,24" B x 3,23" H (80,0mm x 31,5mm x 82,0mm)
Spenning - utgang 1
24V
Strøm - utgang 1
650 mA