HWS150A-48/A
DigiKeys produktnummer
285-2273-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
HWS150A-48/A
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 48V 150W
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kapslet AC-DC-omformere 1 Utgang 48V 85 – 264VAC, 120 – 370VDC Inngang
EDA-/CAD-modeller
HWS150A-48/A Modeller
Spenning - isolasjon
3 kV
Effektivitet
0,88
Driftstemperatur
-10°C – 70°C (med effektreduksjon)
Funksjoner
Justerbar utgang, Fjernanalyse, Universalinngang
Spenning - inngang
85 – 264VAC, 120 – 370VDC
Størrelse/dimensjon
6,30" L x 1,65" B x 3,23" H (160,0mm x 41,9mm x 82,0mm)
Spenning - utgang 1
48V
Strøm - utgang 1
3.3 A