HWS150A-12
HWS150A-12
HWS150A-12
DigiKeys produktnummer
285-HWS150A-12-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
HWS150A-12
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 12V 150W
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Åpen ramme AC-DC-omformere 1 Utgang 12V 85 – 264VAC, 120 – 370VDC Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
HWS150A-12 Modeller
Kategori
Effekt (watt)
Produsent
Bruksområder
Industri, ITE (kommersiell)
Serie
Spenning - isolasjon
3 kV
Emballasje
Bulk
Effektivitet
0,88
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-10°C – 70°C (med effektreduksjon)
Type
Åpen ramme
Funksjoner
Justerbar utgang, Fjernanalyse, Universalinngang
Antall utganger
1
Monteringstype
Chassismontering
Spenning - inngang
85 – 264VAC, 120 – 370VDC
Størrelse/dimensjon
6,30" L x 1,65" B x 3,23" H (160,0mm x 42,0mm x 82,0mm)
Spenning - utgang 1
12V
Godkjenningsbyrå
CE
Strøm - utgang 1
13 A