HWS100A-24/A
DigiKeys produktnummer
285-2265-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
HWS100A-24/A
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 24V 100W
Detaljert beskrivelse
Kapslet AC-DC-omformere 1 Utgang 24V 85 – 264VAC, 120 – 370VDC Inngang
EDA-/CAD-modeller
HWS100A-24/A Modeller
Spenning - isolasjon
3 kV
Effektivitet
0,87
Driftstemperatur
-10°C – 70°C (med effektreduksjon)
Spenning - inngang
85 – 264VAC, 120 – 370VDC
Størrelse/dimensjon
6,32" L x 1,32" B x 3,27" H (160,5mm x 33,5mm x 83,0mm)
Spenning - utgang 1
24V
Strøm - utgang 1
4.5 A