HWS100A-15/A
DigiKeys produktnummer
285-2264-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
HWS100A-15/A
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 15V 100W
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kapslet AC-DC-omformere 1 Utgang 15V 85 – 264VAC, 120 – 370VDC Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
HWS100A-15/A Modeller
Kategori
Effekt (watt)
Produsent
Bruksområder
Industri, ITE (kommersiell)
Serie
Spenning - isolasjon
3 kV
Emballasje
Bulk
Effektivitet
86%
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-10°C – 70°C (med effektreduksjon)
Type
Kapslet
Funksjoner
Justerbar utgang, Fjernanalyse, Universalinngang
Antall utganger
1
Monteringstype
Chassismontering
Spenning - inngang
85 – 264VAC, 120 – 370VDC
Størrelse/dimensjon
6,32" L x 1,32" B x 3,27" H (160,5mm x 33,5mm x 83,0mm)
Spenning - utgang 1
15V
Godkjenningsbyrå
CE
Strøm - utgang 1
7 A