HQA2W120W240V-N07-M
DigiKeys produktnummer
285-HQA2W120W240V-N07-M-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
HQA2W120W240V-N07-M
Beskrivelse
DC-DC CONVERTER 24V 120W
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Isolert modul DC DC-omformere 1 Utgang 24V 5A 9V - 40V Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
HQA2W120W240V-N07-M Modeller
Kategori
Spenning - isolasjon
2.25 kV
Produsent
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Serie
Funksjoner
Justerbar utgang, Fjernstyrt av/på, Fjernanalyse
Emballasje
Brett
Driftstemperatur
-55°C – 115°C
Delestatus
Aktiv
Effektivitet
0,87
Type
Isolert modul
Monteringstype
Gjennomgående hull
Antall utganger
1
Kapsling
Kvart murstein
Spenning - inngang (min)
9V
Størrelse/dimensjon
2,39" L x 1,56" B x 0,50" H (60,6mm x 39,5mm x 12,7mm)
Spenning - inngang (maks)
40V
Leverandørens enhetsforpakning
Kvart murstein
Spenning - utgang 1
Godkjenningsbyrå
CE, CSA, UL
Strøm - utgang (maks)
5A
Standardnummer
60950-1; 62368-1
Effekt (watt)
120 W