GWS500-48
DigiKeys produktnummer
285-GWS500-48-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
GWS500-48
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 48V 500W
Detaljert beskrivelse
Kapslet AC-DC-omformere 1 Utgang 48V 85 – 264VAC Inngang
EDA-/CAD-modeller
GWS500-48 Modeller
Spenning - isolasjon
3 kV
Effektivitet
90%
Driftstemperatur
-25°C – 70°C (med effektminskning)
Spenning - inngang
85 – 264VAC
Størrelse/dimensjon
8,58" L x 4,13" B x 1,61" H (218,0mm x 105,0mm x 41,0mm)
Spenning - utgang 1
48V
Strøm - utgang 1
10.5 A