GWS500-24
DigiKeys produktnummer
285-GWS500-24-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
GWS500-24
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 24V 500W
Detaljert beskrivelse
Kapslet AC-DC-omformere 1 Utgang 24V 85 – 264VAC Inngang
EDA-/CAD-modeller
GWS500-24 Modeller
Spenning - isolasjon
3 kV
Effektivitet
90%
Driftstemperatur
-25°C – 70°C (med effektminskning)
Spenning - inngang
85 – 264VAC
Størrelse/dimensjon
8,58" L x 4,13" B x 1,61" H (218,0mm x 105,0mm x 41,0mm)
Spenning - utgang 1
24V
Strøm - utgang 1
21 A