GWS500-12
DigiKeys produktnummer
285-GWS500-12-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
GWS500-12
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 12V 500W
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kapslet AC-DC-omformere 1 Utgang 12V 85 – 264VAC Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
GWS500-12 Modeller
Kategori
Effekt (watt)
Produsent
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Serie
Spenning - isolasjon
3 kV
Emballasje
Bulk
Effektivitet
0,89
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-25°C – 70°C (med effektminskning)
Type
Kapslet
Funksjoner
Justerbar utgang, Kan brukes med DC-inngang, Fjernstyrt av/på, Fjernanalyse, Universalinngang
Antall utganger
1
Monteringstype
Chassismontering
Spenning - inngang
85 – 264VAC
Størrelse/dimensjon
8,58" L x 4,13" B x 1,61" H (218,0mm x 105,0mm x 41,0mm)
Spenning - utgang 1
12V
Godkjenningsbyrå
CE
Strøm - utgang 1
42 A