GWS250-48/CO2
DigiKeys produktnummer
285-GWS250-48/CO2-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
GWS250-48/CO2
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 48V 250W
Produsentens standard leveringstid
40 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kapslet AC-DC-omformere 1 Utgang 48V 85 – 264VAC Inngang
EDA-/CAD-modeller
GWS250-48/CO2 Modeller
Spenning - isolasjon
3 kV
Effektivitet
93%
Driftstemperatur
-25°C – 70°C (med effektminskning)
Spenning - inngang
85 – 264VAC
Størrelse/dimensjon
7,80" L x 4,10" B x 1,61" H (198,1mm x 104,1mm x 40,9mm)
Spenning - utgang 1
48V
Strøm - utgang 1
5.3 A