GWS250-24
DigiKeys produktnummer
285-GWS250-24-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
GWS250-24
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 24V 250W
Detaljert beskrivelse
Kapslet AC-DC-omformere 1 Utgang 24V 85 – 264VAC Inngang
EDA-/CAD-modeller
GWS250-24 Modeller
Spenning - isolasjon
3 kV
Effektivitet
92%
Driftstemperatur
-25°C – 70°C (med effektminskning)
Spenning - inngang
85 – 264VAC
Størrelse/dimensjon
7,80" L x 4,10" B x 1,61" H (198,0mm x 104,0mm x 41,0mm)
Spenning - utgang 1
24V
Strøm - utgang 1
10.5 A