GQA2W008A150V-0P7-R
DigiKeys produktnummer
285-2710-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
GQA2W008A150V-0P7-R
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 15V 120W
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Isolert modul DC DC-omformere 1 Utgang 15V 8A 9V - 36V Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
GQA2W008A150V-0P7-R Modeller
Kategori
Spenning - isolasjon
3 kV
Produsent
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Serie
Funksjoner
Fjernstyrt av/på, OCP, OVP
Emballasje
Brett
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Delestatus
Aktiv
Effektivitet
0,89
Type
Isolert modul
Monteringstype
Gjennomgående hull
Antall utganger
1
Kapsling
Kvart murstein
Spenning - inngang (min)
9V
Størrelse/dimensjon
2,39" L x 1,95" B x 0,50" H (60,6mm x 49,5mm x 12,7mm)
Spenning - inngang (maks)
36V
Leverandørens enhetsforpakning
Kvart murstein
Spenning - utgang 1
Styringsfunksjoner
Aktivere, Aktiv lav
Strøm - utgang (maks)
8A
Godkjenningsbyrå
CE
Effekt (watt)
120 W