FQB020ADC-N07-S
DigiKeys produktnummer
FQB020ADC-N07-S-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FQB020ADC-N07-S
Beskrivelse
LINE FILTER 40VDC 20A TH
Detaljert beskrivelse
DC EMC/EMI Linjefilter 20 A AC Enkelttrinn PC-pinner
EDA-/CAD-modeller
FQB020ADC-N07-S Modeller
Kategori
Spenning - nominell DC
40V
Strøm
20 A
Driftstemperatur
-40°C – 115°C