EZA2500-32048
DigiKeys produktnummer
285-EZA2500-32048-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
EZA2500-32048
Beskrivelse
DC/DC CONVERTER 48V 320V 2500W
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kapslet, Toveis DC DC-omformere 1 Utgang 48V / 320V 52A / 7,8A 60V / 380V Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
EZA2500-32048 Modeller
Kategori
Spenning - utgang 1
48V / 320V
Produsent
TDK-Lambda
Strøm - utgang (maks)
52A / 7,8A
Serie
Effekt (watt)
2500W
Emballasje
Bulk
Spenning - isolasjon
3 kV
Delestatus
Aktiv
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Type
Kapslet, Toveis
Effektivitet
92%
Spenning - inngang (min)
36V / 300V
Driftstemperatur
-10°C – 40°C
Spenning - inngang (maks)
60V / 380V
Monteringstype
Rackmontering (stativmontering)
Antall utganger
1
Størrelse/dimensjon
15,75" L x 16,65" B x 1,72" H (400,0mm x 422,8mm x 43,6mm)