DUSH960-1248-0M
DigiKeys produktnummer
285-DUSH960-1248-0M-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DUSH960-1248-0M
Beskrivelse
DC UPS 20A POWER SUPPLY
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Avbruddsfri strømforsyning (UPS) Ventemodus (ingen regulering) Generell bruk, Industristyring 960W 12V – 48V
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DUSH960-1248-0M Modeller
Kategori
Effekt - nominell
960W
Produsent
TDK-Lambda
AC-uttak
1
Serie
Utgangsspenning
12V – 48V
Emballasje
Boks
Inngangskontakt
rekkeklemme
Delestatus
Aktiv
Utgangskontakt
rekkeklemme
Type
Ventemodus (ingen regulering)
Størrelse/dimensjon
5,172" L x 2,125" B (131,37mm x 53,98mm)
Spenning - inngang
10V – 60V
Høyde
4,531" (115,09mm)