DRL60-12-1
DigiKeys produktnummer
285-2647-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DRL60-12-1
Beskrivelse
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 60W
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
AC eller DC Strømforsyning på DIN-skinne 1 Utgang 12V 4,5A
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DRL60-12-1 Modeller
Kategori
Strøm - utgang (maks)
4,5A
Produsent
TDK-Lambda
Effekt (watt)
60W
Serie
Spenning - isolasjon
3 kV
Emballasje
Bulk
Bruksområder
Farlige områder, ITE (kommersiell)
Delestatus
Aktiv
Effektivitet
0,87
Inngangstype
AC eller DC
Driftstemperatur
-20°C – 71°C (med effektreduksjon)
Antall utganger
1
Funksjoner
Justerbar utgang, Universalinngang
AC-spenning - inngang
85 – 264VAC
Størrelse/dimensjon
2,19" L x 2,13" B x 3,58" H (55,6mm x 54,0mm x 90,9mm)
DC-spenning - inngang (min)
120V
Godkjenningsbyrå
CE
DC-spenning - inngang (maks)
373V
Baseproduktnummer
Spenning - utgang 1
12V