DRL30-24-1
DRL30-24-1
TDK-Lambda DRL Series | Digi-Key Daily
DRL30-24-1
DigiKeys produktnummer
285-2646-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DRL30-24-1
Beskrivelse
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 30W
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
AC eller DC Strømforsyning på DIN-skinne 1 Utgang 24V 1,25A
EDA-/CAD-modeller
DRL30-24-1 Modeller
Kategori
Strøm - utgang (maks)
1,25A
Effekt (watt)
30W
Serie
Spenning - isolasjon
3 kV
Effektivitet
90%
Driftstemperatur
-20°C – 71°C (med effektreduksjon)
AC-spenning - inngang
85 – 264VAC
Størrelse/dimensjon
2,19" L x 1,42" B x 3,58" H (55,6mm x 36,1mm x 90,9mm)
DC-spenning - inngang (min)
120V
DC-spenning - inngang (maks)
373V
Baseproduktnummer
Spenning - utgang 1
24V