DRL30-15-1
DigiKeys produktnummer
285-2949-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DRL30-15-1
Beskrivelse
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 15V 25W
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
AC eller DC Strømforsyning på DIN-skinne 1 Utgang 15V 1,68A
EDA-/CAD-modeller
DRL30-15-1 Modeller
Kategori
Strøm - utgang (maks)
1,68A
Effekt (watt)
25W
Serie
Spenning - isolasjon
3 kV
Effektivitet
0,88
Driftstemperatur
-20°C – 71°C (med effektreduksjon)
AC-spenning - inngang
85 – 264VAC
Størrelse/dimensjon
2,19" L x 1,42" B x 3,58" H (55,6mm x 36,1mm x 90,9mm)
DC-spenning - inngang (min)
120V
DC-spenning - inngang (maks)
373V
Baseproduktnummer
Spenning - utgang 1
15V