DRL100-24-1/C2
DigiKeys produktnummer
285-2948-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DRL100-24-1/C2
Beskrivelse
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 101W
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
AC eller DC Strømforsyning på DIN-skinne 1 Utgang 24V 4,2A
EDA-/CAD-modeller
DRL100-24-1/C2 Modeller
Kategori
Strøm - utgang (maks)
4,2A
Effekt (watt)
101W
Serie
Spenning - isolasjon
3 kV
Effektivitet
90%
Driftstemperatur
-20°C – 71°C (med effektreduksjon)
Funksjoner
Justerbar utgang, Universalinngang
AC-spenning - inngang
85 – 264VAC
Størrelse/dimensjon
2,19" L x 2,83" B x 3,58" H (55,6mm x 72,0mm x 90,9mm)
DC-spenning - inngang (min)
120V
DC-spenning - inngang (maks)
373V
Baseproduktnummer
Spenning - utgang 1
24V