DRF960-24-1
DigiKeys produktnummer
285-DRF960-24-1-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DRF960-24-1
Beskrivelse
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 960W
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
AC Strømforsyning på DIN-skinne 1 Utgang 24V 40A
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DRF960-24-1 Modeller
Kategori
Effekt (watt)
960W
Produsent
TDK-Lambda
Spenning - isolasjon
3 kV
Serie
Bruksområder
Industri, ITE (kommersiell)
Emballasje
Boks
Effektivitet
95%
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-25°C – 70°C (med effektminskning)
Inngangstype
AC
Funksjoner
Justerbar utgang, Lastfordeling, PFC, Fjernstyrt av/på, Universalinngang
Antall utganger
1
Størrelse/dimensjon
5,47" L x 4,33" B x 4,86" H (139,0mm x 110,0mm x 123,4mm)
AC-spenning - inngang
180 – 264VAC
Godkjenningsbyrå
CE
Spenning - utgang 1
24V
Baseproduktnummer
Strøm - utgang (maks)
40A