DRF480-24-1/HL
DigiKeys produktnummer
285-DRF480-24-1/HL-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DRF480-24-1/HL
Beskrivelse
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 480W
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
AC eller DC Strømforsyning på DIN-skinne 1 Utgang 24V 20A
EDA-/CAD-modeller
DRF480-24-1/HL Modeller
Kategori
Strøm - utgang (maks)
20A
Effekt (watt)
480W
Serie
Spenning - isolasjon
3 kV
Bruksområder
ITE (kommersiell), Farlige områder
Effektivitet
94%
Driftstemperatur
-25°C – 70°C (med effektminskning)
AC-spenning - inngang
85 – 264VAC
Størrelse/dimensjon
4,53" L x 3,23" B x 4,86" H (115,0mm x 82,0mm x 123,4mm)
DC-spenning - inngang (min)
125V
DC-spenning - inngang (maks)
370V
Baseproduktnummer
Spenning - utgang 1
24V