DRF120241
DRF120241
Industrial Power Supply Product Range Overview Video
DRF120-24-1
DigiKeys produktnummer
285-DRF120-24-1-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DRF120-24-1
Beskrivelse
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 120W
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
AC eller DC Strømforsyning på DIN-skinne 1 Utgang 24V 5A
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DRF120-24-1 Modeller
Kategori
Strøm - utgang (maks)
5A
Produsent
TDK-Lambda
Effekt (watt)
120W
Serie
Spenning - isolasjon
3 kV
Emballasje
Bulk
Bruksområder
Industri, ITE (kommersiell)
Delestatus
Aktiv
Effektivitet
91%
Inngangstype
AC eller DC
Driftstemperatur
-25°C – 70°C (med effektminskning)
Antall utganger
1
Funksjoner
Justerbar utgang, Lastfordeling, PFC, Fjernstyrt av/på, Universalinngang
AC-spenning - inngang
85 – 264VAC
Størrelse/dimensjon
4,53" L x 1,44" B x 4,86" H (115,0mm x 36,5mm x 123,4mm)
DC-spenning - inngang (min)
125V
Godkjenningsbyrå
CE
DC-spenning - inngang (maks)
370V
Baseproduktnummer
Spenning - utgang 1
24V